Vaření je takové, jaké je vaše nádobí. Pokud máte doma staré hrnce, pánve, pekáče nebo jiné nádobí a rozčilujete se nad namáhavým vařením, nedivte se. Za vše totiž  může právě staré vybavení. Moderní doba vývoje chytrých materiálů zasáhla i svět nádobí, takže jsou nyní k mání opravdu kvalitní kousky, se kterými vám vaření půjde jedna báseň!

Kvalita nádobí je na prvním místě

Nákup nového vybavení do kuchyně se vyplatí. Nejlepší je udělat razantní krok – vyházet všechno staré harampádí a pořídit

Pánev

Pánev

si skutečně kvalitní pomocníky. Vaření na novém – kvalitním nádobí je totiž podstatně snazší. Vaše kuchyň nemusí být zahlcena mnoha druhy nádobí, stačí totiž několik kvalitních kousků, které vydrží. Prvotřídní nádobí přináší renomovaná společnost Tescoma. Je opravdu z čeho vybírat.

Hrnce a pánve, které vydrží opravdu hodně!

V nabídce najdete například širokou škálu různých typů hrnců, které jsou nezbytnou výbavou každé kuchyně. Tescoma nabízí hrnce, které jsou vyrobeny z prvotřídní oceli, takže vydrží i každodenní používání a jsou i odolné proti poškrábání. Hrnce mají navíc masivní ergonomické úchyty a jsou vhodné pro všechny typy sporáků. Bohatá je i nabídka v kategorii pánve. Tescoma nabízí i velké druhy pánví, které oceníte hlavně pří přípravě smažených  nebo i dietních dušených jídel.

Indukční nádobí pro rychlé vaření

V nabídce Tescoma samozřejmě nechybí ani moderní indukční nádobí, které je opatřeno extra silným ocelovým dnem. Díky němu je teplo rozváděno rychle po celé ploše dna a vaření na tomto druhu nádobí je snadné a rychlé. Tescoma nabízí speciální indukční tlakové hrnce, pánve, klasické hrnce a další. Pokud chcete opravdu kvalitní nádobí, bude i pro vás to od společnosti Tescoma správnou volbou. Stačí si vlastně jen vybrat.