Dosluhuje vám matrace v posteli a chystáte se na nákup nové? Pak můžete udělat výhodnou koupi, a to díky akci, kterou představuje internetový obchod Spisladce.cz.

Nákup matrace není zrovna levnou záležitostí, pakliže chcete investovat do skutečně kvalitního produktu. Nová matrace vyjde na tisíce korun, nejdražší varianty dokonce stojí i kolem 10.000 Kč. Je ale pravdou, že jde o investici do vašeho zdraví, takže není radno zrovna šetřit a kupovat laciné a nekvalitní zboží. Pokud spíte na špatné matraci, může to pro vás mít neblahé důsledky v podobě bolestí páteř, krku, hlavy a končetin. Ani samotný spánek pak není tak vydatný, takže se ráno probouzíte ospalí a neodpočatí, což má vliv na váš pracovní výkon.

Výběr matrace

2 matrace za cenu jedné

Obchod SpiSladce připravil akci, díky níž se vám nákup výrazně vyplatí. Akce nese název Matrace 1+1. Jak už jistě z názvu pochopíte, při nákupu jedné vybrané matrace získáte druhou zcela zdarma.

Mohli byste namítnout, že vám přeci stačí jeden kus, druhý je k ničemu. Co ale takhle myslet nejen na své zdraví, ale i zdraví vašich blízkých. Druhý kus matrace můžete dát do postele dětem, případně ji využít pro manželskou postel.

Pořiďte si špičkové matrace Magniflex

SpiSladce.cz nabízí bohatou škálu produktů. Mezi nimi vynikají moderní matrace Magniflex, které mají pěnové jádro. Výrobce u nich kladl důraz na optimální ortopedické vlastnosti tak, aby mohly svým budoucím majitelům nabídnout maximální pohodlí během odpočinku a spánku. Díky viskóznímu potahu jsou i velmi příjemné na dotyk.

Využijte dopravu zdarma

Akce Matrace 1+1 není časově omezená, takže si dvě matrace za cenu jedné můžete zakoupit ihned, nebo až poté, co vám vaše stávající doslouží a bude zapotřebí je vyměnit. Ve zmíněném obchodě navíc máte při nákupu nad 3.000 Kč dopravu zcela zdarma, což rovněž není na škodu, že?