Jestliže chcete bydlet v pohodě a v klidu a nezáleží na tom, jestli bydlíte v bytě nebo rodinném domku, musíte se o své obydlí náležitě starat, přes to zkrátka vlak nejede. Starat se musíte především o vybavení vaší domácnosti. Vše by mělo fungovat tak jak má…Minimálně jednou za rok, byste si měli nechat provést například revizi plynu nebo revizi elektrických zařízení. Jak na to?

Revize plynu může výrazně pomoci!

Pokud používáte v domácnosti plynová zařízení, je nezbytně nutné, aby na něm byly prováděny pravidelné revize a kontroly. Jedině tak si můžete být jisti, že vaše zařízení funguje správně a je pro vás bezpečné. Revize plynu se například musí provádět 1x za 3 roky, což je dáno zákonem. Provádí se výchozí revize – ještě před spuštěním plynových zařízení a pravidelně jednou za tři roky potom provozní revize. Cílem provozní revize plynu je kontrola stavu plynových zařízení, revizor vám také o nich vydá potvrzení nebo také nařízení k odstranění závad. Revize se liší od kontroly plynových zařízení, kterou je nutné provádět minimálně jednou za rok.

Revize elektrických zařízení je nezbytně nutná!

Pravidelná prohlídka a kontrola stavu by měla být prováděna také na elektrických zařízeních a to nejen ve firmách ale právě

Elektro revize

Elektro revize

i v domácnostech. I revize elektrických zařízení totiž může odhalit nebezpečí, které mohou elektrická zařízení způsobit. Možné je provádět revizi běžných spotřebičů, dále také elektroinstalací, rozvodů, hromosvodů a dalších zařízení.

Kde sehnat kvalitní revizory?

Na revizní kontrolu je potřeba objednat si kvalitní revizory, kteří vše zkontrolují s maximální pečlivostí. Profesionální revizi elektrických zařízení nabízí například ABAX SERVISNÍ CENTRUM s.r.o. s působností po celé České republice. Revizi plynu můžete objednat například u společnosti EKOMPLEX, která nabízí i další služby jako jsou například sádrokartonářské práce, malířské práce (určitě mrkněte také na článek o malování bytu) a další.