Možná jste se již v nabídce firem, které se specializují na střechy, setkali s pojmem střechy na klíč. Realizace střechy na klíč je také stále častěji vyhledávaným pojmem při výstavbě nových rodinných domů i při rekonstrukcích. Jedná se o souhrn činností při výstavbě střechy, kde se firma postará o vše. Bohužel realizace střechy na klíč není součástí nabídky všech firem, jen těch, které jsou ve své oblasti ostřílenými profesionály. Například jako firma střechy Novák.

U střechy na klíč se nemusíte o nic starat

Výstavba střechy je složitý souhrn mnoha činností a pokládka střešní krytiny je až jednou z posledních. Jen opravdu

Střecha

Střecha

specializované firmy dokáží tento proces správně naplánovat a také provést. Je třeba množství zkušeností a desítky realizovaných projektů. Díky tomu ale dokáží firmy investorům ušetřit velké množství času a starostí. Což je v dnešní vypjaté a hektické době, kdy jsou všichni maximálně zaneprázdnění velkou výhodou.

Střechy Novák rozdělují realizaci střech na klíč do deseti bodů

U realizace střechy na klíč je velmi důležité navazování jednotlivých činností tak, aby veškeré práce probíhaly hladce. Z toho důvodu je třeba celý proces rozdělit do jednotlivých kroků. Celý proces začíná obdržením poptávky od klienta a končí chvílí, kdy je dílo investorem zkontrolováno a firma jej úspěšně předá. Firma střechy Novák rozděluje realizaci na klíč do deseti bodů.

Jaké body to jsou

Prvním bodem je tedy obdržení poptávky, na kterou firma na základě požadavků nebo projektové dokumentace vytvoří cenovou nabídku. Dalšími body 3 a 4 je zpracování projektu ve 3D verzi a odprezentování této verze investorovi a doladění případných detailů. Bodem číslo 5 je podpis smlouvy a tady už končí úsilí investora a o vše se začíná starat firma. Prací číslo 6 je realizace krovu a následuje provedení klempířských prací, jako číslo 7. Osmým bodem je pak kompletní realizace střešní krytiny. Ta je v bodě číslo 9 doplněna o montáž doplňků. Jak již bylo řečeno, posledním bodem je pak předání investorovi.