Patříte mezi ženy, které žijí v domácnosti samy? Ať už je to z důvodu, že jste se rozešly s partnerem, nebo studujete a máte pronajatý byt nebo jste ten typ ženy, který se bez mužského protějšku obejde a žádný nehledá.

Zajisté jste se někdy dostaly do situace, že jste si nevěděly rady s některou z běžných domácích oprav. Pro některé z vás jsou tu k dispozici sousedé, kteří mohou v naléhavých případech pomoci, ale pokud se ani na sousedy s prosbou obrátit nemůžete, zkuste zavolat na pomoc hodinového manžela.

Vyzkoušejte ji a uvidíte, že budete spokojení

Pokud jste se nikdy s pojmem hodinový manžel nesetkaly, tak vězte, že se jedná o služby výhradně řemeslného charakteru a provádí je ve většině případů jeden manuálně zručný pracovník. Ten je schopný sám zastat profese z různých oborů, ať už jde o práce zednické, elektrikářské, instalatérské, montérské, klempířské, práce na zahradě a mnohé další. V Praze můžete oslovit společnost Hodinový manžel Praha. Její pracovníci se mohou vydat i do jejího blízkého okolí, ale klient musí počítat s tím, že náklady na dopravu se s narůstající vzdáleností zvyšují.

Kromě nákladů na dopravu je do ceny zahrnována také cena práce, nejčastěji uváděná v hodinové sazbě. Pracovník společnosti Hodinový manžel Praha je totiž většinu oprav a dalších činností schopný zvládnout v průběhu jedné hodiny nebo dvou. U složitějších zakázek je to samozřejmě víc, ale s tím musí klient počítat. Výhodou je, že pracovník přijede v předem dohodnutém čase, precizně vykoná svoji práci, poklidí po sobě nepořádek, který při práci vznikl a zase odjede pryč. V některých domácnostech je spolupráce se společností Hodinový manžel Praha na takové úrovni, že ani majitelé bytu nemusejí být doma a s důvěrou mohou jejím pracovníkům přenechat klíče od bytu a přitom vědí, že se v bytě nic neztratí a vše zůstane na stejném místě. Pokud vás předchozí informace zaujaly, můžete zavítat na internetové stránky společnosti Hodinový manžel Praha a dozvíte se mnohem víc o nabízených službách, o cenách a také jsou tu uvedené důležité kontakty. Klientům je k dispozici nonstop telefonní linka a email, služby si mohou objednat také prostřednictvím objednávkového formuláře a pracovníci společnosti se sami ozvou zpět.