Vchodové dveře jsou dominantou každého domu i bytu. Mají ale i řadu dalších důležitých funkcí. Vchodové dveře to nesmí být jen ozdobný prvek. Vchodové dveře musí být i dostatečně odolné, musí být vyrobeny z kvalitního materiálu a měly by mít i dobré tepelně izolační vlastnosti. V současné době jsou velice oblíbené hpl dveře a není to jen náhoda nebo módní trend…

Rozmanitost trhu může mást

Pokud se rozhodnete pro nákup vchodových dveří, rozhodně se obraťte na prověřené profesionální společnosti. V současné

Dveře

Dveře

době je totiž nabídka vchodových dveří velmi široká, ovšem často se setkáváme s nekvalitním provedením. Pokud se tedy neobrátíte na profesionály, můžete nemile narazit. Na výrobu opravdu kvalitních dveří se specializuje například společnost PERITO s.r.o., která zahájila sériovou výrobu dveřních výplní v roce 1999.

Nabídka uspokojí i nejnáročnější aneb HPL stojí za pozornost!

Společnost PERITO s.r.o. se specializuje na vchodové plastové dveře. Nabízí je hned v několika zajímavých designových provedeních. Velmi oblíbené jsou dveře ze série Elegance, Vizual nebo Classic. Specialitou společnosti je potom výroba hpl dveří. Pro výrobu těchto dveří používá PERITO s.r.o. hpl panely. Jedná se o vícevrstvé panely, které tvoří izolační jádro. Toto jádro je z obou stran kryté hpl deskou.

HPL dveře vynikají svými vlastnostmi

Použití materiálu HPL, což je lisovaná pryskyřice, dává dveřím jedinečné vlastnosti, které je řadí na přední příčky v žebříčku kvality dveří. HPL dveře jsou velice odolné proti povětrnostním vlivům, mají také skvělé tepelně izolační vlastnosti a nevyžadují žádnou speciální údržbu. Můžete je mít i v mnoha různých dekorech – bílé, s imitací dřeva, případně designové varianty výplní doplněné hliníkovými komponenty. HPL dveře rozhodně stojí za pozornost – tedy chcete-li prvotřídní kvalitu!