Pokud přemýšlíte o tom, že svou letní zahradní sezonu vylepšíte nákupem bazénu, nemusíte tento nákup nechávat na poslední chvíli. Můžete klidně nákup bazénu vybrat, jako dárek k Vánocům nebo ho pořídit z darovaných peněz od příbuzných. I prodejci bazénů totiž mohou mít na bazény akce, které výrazně snižují jejich cenu, zejména v období Vánoc.

Na konci roku jsou podmínky nejvýhodnější například u bazénů Marimex

Bazén

Bazén

Společnost Marimex patří na našem trhu mezi největší prodejce všech druhů bazénů a příslušenství. Hlavní část nabídky tvoří nadzemní bazény. Každý rok nabízí desítky bazénů pro rodinné domy. Každý rok také sleduje, které druhy bazénů jsou v jejím sortimentu nejprodávanější. Podle toho také snižuje jejich cenu, aby byla pro zákazníky zajímavější. Tento krok se řídí jednoduchým a jasným pravidlem. Čím více bazénů určitého modelu firma prodá, tím nižší cenu může Marimex nabídnout. Tuto situaci sleduje v průběhu celého roku. U často prodávaných bazénů postupně snižuje jejich cenu podle počtu prodaných kusů. Na konci roku může být tedy jejich cena mnohem levnější. Bazény akce se tedy vyplatí kupovat i teď.

Na kvalitě Marimex ale rozhodně nešetří

Bazény Marimex se svou kvalitou řadí mezi nejkvalitnější bazény na našem trhu. Tuto pozici Marimex rozhodně nechce ztratit, a proto je, byla a bude kvalita vždy na prvním místě. Kvalita materiálů i technologických postupů při výrobě je pravidelně testována. Nemusíte se tedy bát, že snížená cena je známkou snížené kvality. Kvalita si stále drží ten nejvyšší standard.

Bazény na hraní a plavání nebo vířivé bazény?

Kategorii nadzemních bazénů můžeme rozdělit do dvou skupin. Tou první jsou bazény na hraní a na plavání. Druhou kategorií jsou vířivé bazény, které se nejčastěji nazývají vířivky. Vířivky jsou určené především k relaxaci uvolnění svalstva. Představují skvělý druh odpočinku například po náročném dni.