Bydlet lze mnoha způsoby. Můžete si pronajmout byt, ve kterém nesmíte bez svolení majitele dělat téměř žádné úpravy, investovat také můžete do staršího bytu nebo domu, v tomto případě se připravte na neustálé opravy a přestavby a nebo můžete bydlet v pohodlí a luxusu. Jaké výhody má bydlení v luxusních bytech a proč investovat právě do nich?

V luxusu může bydlet každý

Bydlení v luxusních bytech již není pouze výsadou těch nejbohatších. Byty v luxusním provedení jsou totiž nyní dostupné téměř pro každého. Banky totiž poskytují hypotéky na vyšší částky za velmi přijatelných podmínek. Koupit luxusní bydlení tak nyní může téměř každý. Odpověď na otázku, proč investovat právě do bytů s přívlastkem luxusní, je jednoduchá. Ceny realit a zvláště potom těch komfortnějších neustále rostou. Takže větší investice do luxusního bydlení se rozhodně vyplatí. V budoucnu se vám může znásobit.

Jaké jsou možnosti?

Luxusní domy na prodej na velice atraktivním místě v Praze (v blízkosti obory Hvězda) nabízí unikátní Rezidence Šafránka – zrekonstruovaná viniční usedlost ze 17. století. Nabízí domy i byty v luxusním provedení o různých velikostech, které mají starobylé kouzlo. V nabídce je celkem 14 bytů. Domy i byty jsou součástí 4500m2 rozlehlého oploceného areálu a nabízí skutečný komfort. Domy mají například i nebytové prostory kde je možné zařídit například fitness centrum nebo vinný sklípek. Mají i krytá parkovací místa.

Budete mít vše, co potřebujete

Majitelé těchto bytů nebo domů mohou navíc využít  i řadu dalších služeb jako je bazén, hlídání dětí, prádelna, mytí vozidel, úklid a dokonce  i hlídání pro domácích mazlíčků. Rezidence Šafránka se navíc nachází nedaleko letiště a nájezdu na dálnici, takže na vás čeká i komfortní dopravní dostupnost. Více informací najdete na www.usedlost-safranka.cz