Kvalitu bydlení ovlivňuje nejen to, jak máte vybavený interiér domácnosti, ale především stav samotné stavby. Zásadní roli hraje střecha. V okamžiku, kdy je stav střechy vašeho domu nevyhovující, je potřeba urychleně přistoupit k její rekonstrukci. Nejsnadnějším způsobem je nechat si zhotovit novou střechu na klíč. Tuto možnost vám nabízí firma Střechy Novák, která má v oboru mnohaleté zkušenosti.

Podání poptávky

Nová střecha

Nová střecha

Postup výstavby střechy na zakázku je v případě zmíněné firmy následující. Na základě vaší poptávky, kterou provedete prostřednictvím telefonického kontaktu, případně přes email či vyplněním poptávkového formuláře přímo na webu firmy, vám bude vypracována cenová kalkulace projektu. Ta zohledňuje parametry stavby a rovněž i materiály, které při realizaci budou použity.

Vytvoření návrhu

Součástí zakázky je také vytvoření 3D grafického návrhu. Díky němu si uděláte jasnou představu o tom, jaký bude finální vzhled nové střechy vašeho domu. K návrhu samozřejmě můžete mít připomínky, lze do něj zapracovat i různé detaily a doplňky.

Sepsání Smlouvy o díle, realizace a předání

Jakmile projekt v této fázi schválíte, stačí už jen sepsat Smlouvu o díle, kterou dojde ke stvrzení zakázky. Na základě této smlouvy pak firma ihned začne s výstavbou střechy. Doba provedení je závislá na velikosti projektu a také na tom jaké materiály budou využity.

Po dokončení vám firma dílo předá. V tomto okamžiku můžete klást případné připomínky ke stavbě a reklamovat nejrůznější nedostatky.

Firma Střechy Novák má s výstavbou a rekonstrukcemi střech rodinných domů bohaté zkušenosti. Drtivá většina jejích zákazníků byla doposud s výsledkem činnosti firmy naprosto spokojena. Nová střecha jim slouží bez jakýchkoliv problémů.

Pro více informací o možnosti objednání střechy na klíč navštivte webové stránky strechy-novak.cz.