Potřebuje-li váš dům novou střechu, máte několik možností, jak provést její rekonstrukci. Jen málokdo z vás si na kompletní rekonstrukci troufne sám, přeci jen jde o poměrně náročnou stavbu, kdy je nutné provést celou řadu úkonů, a to naprosto precizně. Dá se tudíž předpokládat, že si na práci přizvete odborníky. Nejjednodušším řešením je oslovení firmy, která provede kompletní realizaci střechy na klíč.

Co vše je nutné při rekonstrukci střechy udělat

Rekonstrukce střechy v sobě skrývá mnoho činností. Od stavby nového krovu, přes usazení krytiny až po montáž doplňků a případných ozdob. Pokud zvolíte firmu, která odvede všechny práce, máte vyhráno a vyvarujete se zbytečným starostem. Zvolíte-li opačný postup, mějte na paměti, že během stavby oslovíte postupně klidně až 5 firem, kdy každá provede jen určitou část střechy.

Stavba střechy na klíč je nejjednodušším řešením

Střecha na klíč

Střecha na klíč

Kompletní stavbu střechy, kdy nemusíte oslovovat vícero řemeslníků, vám provede firma Střechy Novák. Tato společnost je v oboru dostatečně zkušená na to, aby bez problémů zvládla všechny úkony, které jsou s rekonstrukcí a výstavbou střechy spojeny.

Jak probíhá realizace střechy na klíč?

Co musíte udělat? Stačí vyplnit poptávkový formulář. Na jeho základě vás kontaktuje zástupce firmy a projde s vámi další kroky – od cenové kalkulace, přes představení grafického návrhu, sepsání Smlouvy o dílo až po realizaci stavby a její následné předání. Vy sami tak budete mít minimum práce a novou střechu váš dům získá tak rychle, jak je to jen možné.

Realizace střechy na klíč je tím nejlepším způsobem. Vyhnete se spoustě starostí, zajistíte si skutečně kvalitní provedení a v neposlední řadě vlastně i ušetříte. Více informací získáte na webu strechy-novak.cz. Na něm lze vyplnit i online poptávkový formulář.