Výběr správné domácí vodárny je důležitý hned z několika hledisek. Tím hlavním by mělo být, k jakým účelů a jak často budete domácí vodárnu využívat. Pokud budete vodárnu využívat k čerpání vody jen zřídka, kupování profesionálních a drahých modelů by byla zbytečná ztráta peněz. Při častém a velkém čerpání vody pomocí vodárny se ale šetření rozhodně nevyplácí, protože očekáváte bezchybný provoz.

Na co se dají vodárny využívat?

Voda

Voda

Pokud je objekt napojen na centrální vodovodní řád, může být domácí vodárna také využívána. Samozřejmostí je hloubkový vrt nebo studna, ze které bude moci být voda čerpána. Ta může být využita například pro zahradní potřeby, jako je zalévání, napouštění bazénů, umývání automobilu a mnohé další. V objektech, které nejsou napojeny na centrální vodovodní řád vodárna slouží, jako hlavní zásobování vodou celého objektu. V takovém případě je její kvalita nejdůležitější.

Vodárna může sloužit i ke snížení výdajů za užitkovou vodu

Pokud voda ve studni nemá parametry pitné vody, ještě to neznamená, že nemůže být v domácnosti využívána. Může být využita pro snížení výdajů za vodu z řádu pro užitkové účely. Tyto vody se hodí například ke splachování WC, k praní prádla, k umývání nádobí nebo ke sprchování. Vodárna může být zapojena tak, aby dokázala vodou zásobovat i tato odvětví a šetřit vaše výdaje. Pro rozvod a čerpání TUV mohou sloužit i oběhová čerpadla, která se postarají o rozvody vody do otopných systémů v objektu.

Všechny druhy čerpadel najdete u Georgia – čerpací technika s.r.o.

Společnost Georgia – čerpací technika s.r.o. patří na našem trhu mezi největší profesionály v oboru čerpací techniky. Ve svém sortimentu mají čerpací techniku pro domácí i komerční využití. Jedná se tedy o opravdu komplexní a zkušenou firmu. Čerpadla jsou vybírána od nejlepších tuzemských i zahraničních výrobců. Pro nekvalitní výrobky zde není místo. v nabídce Georgia – čerpací technika s.r.o. najdete stovky druhů čerpadel pro různá využití. Se správným výběrem vám mohou pomoci i profesionálové z této společnosti. Vy tak budete mít vždy jistotu správného výběru.