Do Prahy se stěhuje stále těší množství obyvatel a díky tomu Praha stále roste. Tito noví obyvatelé si také musí zařídit byty, ve kterých budou trávit svůj pražský život. Se zařizováním bytu by se mělo vždy začít od podlahy. Hledat správné podlahové krytiny v obrovských obchodních centrech by bylo neuvážené. Obchodní centra nejsou v tomto oboru specialisty, takže vám nemohou nabídnout ani dostatečně široký sortiment, ani přijatelné a nízké ceny. Vybírejte podlahy u odborníků.

Podlahové studio Amadeo je to pravé

Všichni, kdo hledají vysoce kvalitní podlahy Praha se mohou obrátit na podlahové studio Amadeo. Toto studio nabízí velice široký sortiment mnoha druhů podlahových krytin pro použití v každém interiéru. Odborní pracovníci vám pomohou se správným výběrem. Individuální řešení každého interiéru je zárukou dlouholeté spokojenosti s vaší podlahou. Podlahy v obchodě Amadeo jsou vybírány pouze od kvalitních a spolehlivých výrobců.

Zejména v dřevěných podlahách je výběr opravdu veliký

Dřevěná podlaha

Dřevěná podlaha

Pojem dřevěná podlaha již téměř zmizel ze sortimentu většiny prodejců. Ti se již soustředí pouze na prodej podlah se vzorem dřeva. Ovšem samotný vzor dřeva nenahradí vlastnosti dřevěných podlah. Firma Amadeo ovšem nezanevřela ani na dřevěné podlahy. Dokonce v tomto oboru nabízí opravdu velké množství vzorů i druhů dřeva. Vybírat můžete podlahu od malých klasických parket, až po prkna velkých formátů. Dřevěné podlahy se liší velikostí, použitým dřevem i vzorem.

Koberce vybírejte v obchodě HIT

Stejně, jako je pro dřevěné a plovoucí podlahy správnou volbou Amadeo, je v oblasti koberců správnou volbou Koberce HIT. Pokud chcete svou domácnost vybavit krásnými a odolnými koberci za skvělé ceny, spolehněte se právě na Koberce HIT. Zde najdete velké množství koberců, které se hodí do každé části vašeho interiéru. Vybírat můžete z koberců dětských, kusových, luxusních, zátěžových, travních nebo dokonce z koberců s vlastním vzorem. I zde jsou koberce vybírány od kvalitních a prověřených výrobců.