Mít bazén na zahradě rodinného domku je snem každého z nás. Jistě vás potěší fakt, že v dnešní době lze pořídit bazén za příznivé ceny. V našem článku se dozvíte vše potřebné, co byste měli vědět, pokud si chcete pořídit vlastní koupání.

Skvělé varianty pro vás

V případě, že jsou vaše děti ještě malé, skvělou volbu představují nadzemní bazény. Pro jejich výhody si je oblíbilo mnoho z nás. Snadná montáž bez větších stavebních úprav, bezproblémová a jednoduchá údržba díky pískové či kartušové filtraci. Také nízká cena je jednou z kladů výše uvedeného druhu bazénů. Drobné poškození, defekty či oděry můžete vrátit do původního stavu prostřednictvím speciálních lepících sad k tomu určených.

BazénZapuštěné bazény jsou komfortní. V létě nemusíte navštěvovat koupaliště či veřejné bazény. Pokaždé, když budete mít chuť jít si zaplavat, můžete si vaše přání okamžitě splnit. Vámi uspořádané párty se díky bazénu stanou oblíbené a zkrátka nezapomenutelné.

Ledvinkové typy bazénů se hodí pro zahradu, která není nijak prostorná, či tam, kde potřebujete šetřit místem. Tento typ je, co se týče vzhledu, atraktivní a tvarově zajímavý. Milovníci plavání by měli volit obdélníkové bazény, kde si budou moci zaplavat dle libosti.

Zastřešení bazénu vám umožní prodloužit koupací sezónu i o několik měsíců v roce. Kryt bazénu vám zajistí větší bezpečnost, udržuje a zvyšuje teplotu vody, zabraňuje spadu nečistot do bazénu, čímž výrazně usnadňuje údržbu bazénu. Snižuje rovněž spotřebu chemikálií, které jsou potřebné pro čistotu vody.

Rozhodněte se pro výstavbu bazénu a užívejte si nekončící vodní hrátky.