Koupili jste si tento praktický doplněk vaší zahrady? Potom pamatujte, že i s ním může být spojený také bohatý výběr skutečně praktického příslušenství. Pokud budeme v tomto směru konkrétní, možností je rozhodně více než dost. A hodí se nejenom na nůžkový stan 3×3, ale také na větší variantu, kterou je nůžkový stan 3×6. A o co se jedná, primárně o možnost:

  • Ochránit své hosty před větrem
  • Ochránit své hosty před hmyzem
  • Umožnit zábavu až do nočních hodin

Bočnice, které umožní nůžkový stan 3×3m nasadit, jsou neocenitelným pomocníkem

Začneme nejprve takovým příslušenstvím, o kterém můžeme jasně říci, že v současné době rozhodně patří mezi takové, které je spojeno s největším zájmem. A to už proto, že stan zahradní nůžkový 3×3 je může obsahovat ve svém základním balení. Vždy však záleží hlavně na tom, jaký konkrétní stan kupujete, nebo u koho ho kupujete, popřípadě kolik je konkrétní kupní cena. Rozhodně však nezoufejte, pokud jste si koupili jenom základ. Bočnice totiž dokoupíte i zvlášť.

Nůžkový stan

Tento doplněk je praktický hlavně z toho důvodu, že dokáže vaše hosty ochránit primárně před větrem, a to i slabším, tak i silnějším. Zároveň ale nabídne stále dobrou prodyšnost, díky čemuž se nůžkový stan 3×6, ani jeho menší velikost nepromění na skleník. Jelikož je toto řešení odnímatelné, můžete ho použít, jak kdy potřebujete, tak i z jakékoliv strany potřebujete. Navíc praktická okénka zajistí i dostatek světla.

Nůžkový párty stan 3×3 vybavte také moskytiérou

Není nic lepšího, než bohatý výběr nápojů a slaných či sladkých pochoutek na vašem stole. Vše ale může zhatit jedna jediná věc, kterou není nic jiného, než hmyz. Ten může být v mnoha případech problém, a to ať už jde jenom o mouchy, nebo mnohem nepříjemnější komáry, nebo dokonce vosy. Jak se jich zbavit? Různých babských rad nebo repelentů je celá řada. Pokud ale máte nůžkový párty stan 3×3, není jednodušší pomoci, než moskytiéra. K čemu je vhodná? To rozhodně nemusíme nijak do detailu vysvětlovat, jelikož se jedná o praktickou síť, pomocí které zamezíte tomu, aby vám ke stolu létal jakýkoliv hmyz. Zároveň ale není nijak omezován ani případný vstup do daného altánu.

Nůžkové stany 3×3 je možné používat i v noci

Většina lidí samozřejmě daný stan využije hlavně při své odpolední garden párty. Je však možné, že se zábava protáhne až do pozdních nočních hodin. Proto je dobré zajistit sobě i všem hostům dostatek světla. Jak na to? Je to více než jednoduché, jelikož pomocí světelných LED řetězů máte jistotou toho, že získáte dostatek kvalitního světla, s vysokou úsporností a jistotou bezpečnosti použití. Navíc nemusíte nutně zůstávat jenom u bílé barvy, jelikož možné je využít i různé další barevné kombinace. LED řetězy můžete rovnou nakoupit společně se pro své zahradní stany a altány na jednom místě.

Co dalšího lze dokoupit?

Není to jenom výše uvedené příslušenství, které se v sortimentu zahradních párty stanů nabízí. Pokud budeme ještě o něco konkrétnější, je možné hledět třeba i na praktičnost přenosu, nebo úschovy. V tomto směru totiž musíme vyzdvihnout možnost koupě tašek na přenášení. Ani tím ale výhody končit nemusí, jelikož stejně tak se můžeme zaměřit i na nákup náhradních dílů. Ideální, jak altán nevyhazovat, jelikož pouze jednoduše opravíme a tedy i nahradíme konkrétní poškozený díl.