Dětský pokoj jste vytvořili s představou roztomilého království vašeho dítěte. Jenže děti nerady udržují pořádek a občas to u vás vypadá jako po výbuchu. Jak rychle uklidit všechen ten nepořádek, když vás za chvíli čeká návštěva tchýně? Řešením jsou plastové boxy na hračky.

Donutit děti, aby si po sobě uklízely, je často nadlidský výkon. Musíte je neustále domlouvat a upozorňovat je na nepořádek v dětském pokoji. Zkuste udělat z uklízení roztahaných hraček zábavu. Pořiďte dětem plastové boxy na hračky, které jsou barevné, lehké a vyrábí se v různých tvarech! Uvidíte, že je pak uklízení začne bavit.

Plastové boxy na všechny hračky

Plastové boxy na hračky jsou ideálním místem, kam uložit vše, s čím si vaše děti hrají. Protože jsou určené právě dětem, jsou lehké a snadno ovladatelné. Do plastového boxu na hračky schováte doslova vše – plyšová zvířátka, kostky na hraní, autíčka, panenky, pastelky i omalovánky.

Ideální je, pokud do dětského pokoje pořídíte plastové boxy na hračky v různé velikosti. Můžete je také koupit v rozličných barvách. Vy i dítě si pak bude pamatovat, že v modrém plastovém boxu jsou autíčka, zatímco ve žlutém plastovém boxu různé společenské hry. Takové barevné rozdělení vám ušetří čas, až budete hledat oblíbenou hračku.

Plastové boxy na hračky různých tvarů

Plastové boxy na hračky se prodávají nejčastěji v praktickém obdélníkovém tvaru s horním víkem, které zabrání tom, aby se na hračky prášilo. Pořídit je ale můžete i v jiném provedení – například ve tvaru auta, domečku nebo kýble.

Kam s plastovým boxem na hračky?

Plastový box na hračky můžete uložit do skříně, pod postel nebo na poličku, kde se bude hezky vyjímat a budete ho mít vždy po ruce. K boxu s oblíbenými hračkami by ale mělo mít přístup také dítě, které se tak samo obslouží a nebude na vás stále volat, abyste mu plastový box s hračkou sundali.