Musíte z pracovních nebo osobních důvodů na několik měsíců do Prahy? Budete potřebovat komfortní bydlení a měli byste zájem o pronájem bytu? V takovém případě na vás čekají tisíce nabídek po celém městě. Většinu z nich zajišťují realitní kanceláře, zbytek fyzické osoby. Nechcete ale za pronájem platit ještě provizi realitní kanceláři, ale na druhou stranu se bojíte podmínek při pronájmu bytu od majitele? Máme pro vás řešení – ubytujte se v Rezidenci Topolová.

Rezidence Topolová – multifunkční pražský ubytovací komplex

Rezidence Topolová je unikátní komplex, který nabízí ubytování v Praze. Na jediném místě lze vybírat hned z několika kategorií bydlení. Kdo chce levnější ubytování, jsou pro něj připraveny kategorie ubytovna nebo hostel. Kdo hledá ubytování pro rodinu, vybere si kategorii penzion. A zájemci o komfort volí apartmány nebo hotel. Každý si vybere.

Rezidence Topolová

I když hledáte dlouhodobé ubytování, přijdete si na své. Rezidence Topolová nabízí i pronájem bytu Praha přímo v komplexu. Nemusíte nic složitě vybírat, vsaďte na kvalitu a jistotu.

V ideální lokalitě Prahy 10

Praha 10 je v posledních letech jednou z nejžádanějších pražských lokalit. I díky tomu zde vznikají stále nové developerské projekty. Jedná se o rychle se rozvíjející městskou čtvrť. Rezidence Topolová se nachází v samém srdci této městské části. Je z ní dobrá dopravní dostupnost do centra města, a to jak automobilem, tak MHD. Čtvrť disponuje kompletní občanskou vybaveností. Detailní informace o Praze 10 najdete zde.

Bydlení na Praze 10

Chcete chytře investovat? Kupte si vlastní byt!

Rezidence Topolová svůj komplex neustále rozšiřuje. V současné době probíhá výstavba nových bytů, které nejsou určeny k pronájmu, ale k prodeji. Jestli hledáte dobrou investici, je nákup nové nemovitosti na Praze 10 ideální volbou. O byty na prodej Praha je v současnosti velký zájem a odborníci předpokládají, že ceny nemovitostí budou do budoucna výrazně růst.