Patříte mezi ty, jejichž snem je sehnat kvalitní bydlení na území města Prahy, ale váš sen se vám nedaří splnit? Ztrácíte se v nabídkách realitních kanceláří? Důvod je jednoduchý – hledáte totiž na špatném místě. Moderní bydlení v Praze lze totiž sehnat velmi snadno. Zajímavých možností se totiž nabízí hned několik…

SGRE vám v hledání zaručeně pomůže

Pokud hledáte moderní bydlení v Praze, chcete bydlet na atraktivním místě v moderně řešeném bytě a chcete si vybírat Byt v Prazez mnoha možností, měla by vás zajímat nabídka developerské společnosti Sekyra Group Real Estate (SGRE). Tato společnost se ve světě realit pohybuje již 18 let a za tuto dobu si získala velmi významné postavení. Prodej bytů Praha patří mezi jejich hlavní činnosti. Společnost totiž nabízí k prodeji nové moderní byty v mnoha lokalitách na území Prahy.

Praha 4 jako ideální bydlení pro všechny

V nabídce jsou nyní například nové byty v rezidenčním komplexu Zahrady Opatov. Tato nová rezidence nabídce 182 bytových jednotek. Zahrady Opatov nabídnou byty ve velikostech od 1+kk až po prostorné 4+kk a 5+kk. Některé byty budou mít dokonce i vlastní předzahrádky a většina bytů bude mít balkón nebo terasu. Prodej bytů Praha 4 byl zahájen teprve nedávno, ale o byty je velký zájem, proto, pokud chcete bydlet na krásném místě v moderním bytě, začněte jednat co nejdříve.

Luxusní bydlení je také k mání

Sekyra Group Real Estate se specializuje také na luxusní bydlení Praha. Připravili pro vás nabídku hned několika luxusních bytů v atraktivních lokalitách. Luxus nabízí například  Rezidence Korunní, která se nachází na Vinohradech. Sekyra Group Real Estate chystá i další projekty s luxusními byty – jedná se o projekt Rezidence Hřebenky a nejeden luxusní byt potom najdete také ve třech připravovaných projektech „City“ – Rohan City, Smíchov City a Žižkov City. Splňte si sen o moderním bydlení v Praze, vsaďte na Sekyra Group Real Estate.