Sklad je základem dobrého byznysu. Mít zboží bezpečně uloženo v přehledném skladu by mělo být základním standardem každého obchodníka. Při výběru skladu je nutné vzít v potaz hned několik věcí. Důležité je místo, prostory a možnosti skladu, dostupnost skladu z hlediska dopravy, blízkost skladu a prodejny a mnoho dalšího. V současné době se nabízejí zajímavé možnosti.

Profesionální pomoc se vyplatí

Nezáleží na tom, jestli hledáte sklad pro potraviny, oblečení, parfémy, náhradní díly do automobilů nebo cokoliv jiného. Pokud chcete mít jistotu komfortního skladu, který splní všechny vaše nároky, je vhodné, pokud se obrátíte na profesionály, kteří vám s výběrem vhodného skladu pomohou a poradí. S řadou zajímavých možností skladování přichází společnost Cushman & Wakefield, s.r.o.

Sklady „šité“ na míru

Společnost Cushman & Wakefield, s.r.o. nabízí možnost vyhledání a zajištění pronájmu skladovacích prostor. Společnost nabízí velké množství moderních průmyslových prostor, mezi které patří i kvalitní sklady různých velikostí. Společnost nabízí pronájem i prodej skladovacích prostor i hal a to vždy takových, které budou zcela odpovídat vašim požadavkům. Na provozování skladu je vždy nejdůležitější zajištění pořádku a organizace – to je právě samozřejmostí nabídky Cushman & Wakefield.

Co je možné využít?

Společnost Cushman & Wakefield nabízí k pronájmu nebo prodeji sklady i haly po celém území České republiky. Sklady se většinou nachází v průmyslových zónách větších měst. V nabídce jsou například sklady Plzeň, Pardubice, Ostrava, Brno a další. Například skladový areál Multimodal Logistics Center se nachází v bezprostřední blízkosti letiště Ostrava Mošnov, má i skvělé napojení na dálnici D1 i do centra města. Pro skladování je tedy ideální. Cushman & Wakefield nabízí výhodné ceny i kompletní servis. Jestliže tedy o pronájmu či nákupu skladu uvažujete, mohla by vás nabídka Cushman & Wakefield zajímat…