Při výběru nového bydlení můžete narazit na jeden problém. Nově zrekonstruované byty, nebo i ty nově postavené, mohou mít takovou skladbu místností, která vám vůbec nevyhovuje a upravovat zcela nový byt by byl nesmysl.

Proto může být vhodným řešením zakoupení staršího bytu, ve kterém si s novým uspořádáním jeho prostoru sice budete muset dát práci, ale zase bude odpovídat přesně tomu, co od bytu očekáváte. Vaše představa o vzdušném bytě se může jednoduše stát skutečností. Pokud si nejste úplně jistí, že všechny stavební úpravy zvládnete sami a chybí vám jistota, že nijak nenaruší statiku celého bytu, můžete se obrátit na odborníky, kteří posoudí vámi plánované změny a také provedou potřebné stavební úpravy.

S rekonstrukcí vám mohou pomoci profesionálové z tohoto oboru

Pokud jste si váš nový byt vyhlédli v Praze nebo v některém z měst či obcí v jejím blízkém okolí, můžete s vašimi požadavky a představami předstoupit před pracovníky společnosti Rekonstrukce bytu Praha a oni s vámi vše projdou do nejmenších detailů. Spolupracovat s vámi bude zkušený architekt a i když si budete chtít byt zrekonstruovat podle vašich plánů, může navrhnout změny, které ještě víc zdokonalí to, co jste si sami vysnili. Je jen na vás, do jaké míry budete návrhy architekta společnosti Rekonstrukce bytů Praha akceptovat.

Hlavním cílem rekonstrukce je vytvořit vzdušný byt tím, že propojíte kuchyň s obývacím pokojem. Kuchyň je nyní samostatnou místností a do obývacího pokoje z ní nevedou žádné dveře. I takto mohou být řešeny starší byty. Trochu nepraktické. Propojením poměrně velké kuchyně s obývacím pokojem vznikne volný prostor v podobě chodbičky, která nyní vede do kuchyně. O ten bude moct být zvětšena koupelna, do které se pak již bez problémů vejde i velká vana, pračka a umyvadlo se skříňkou. Na pracovnících společnosti Rekonstrukce bytů Praha je, aby posoudili, zda tyto změny budou moct být zrealizovány bez nutnosti vyřizovat stavební povolení. To je nutné mít při zásazích do nosných příček bytu. Vše je ale v pořádku a nic již nebrání tomu, aby se řemeslníci společnosti Rekonstrukce bytů Praha pustili do práce a naplánované změny zrealizovali. Pokud byste chtěli podobným způsobem rekonstruovat byt v Brně nebo jeho okolí, ochotně vám se vším pomohou pracovníci ze společnosti Rekonstrukce bytů Brno. Jedná se o pobočku pražské společnosti, která nabízí stejně kvalitní služby.