Stalo se vám již, že jste si zakoupili nábytek ve větším množství, například do obývacího pokoje, a obchodní dům vám nabídl dopravu, která se vám zdála příliš drahá? Nábytku je totiž dost a do jednoho nákladního automobilu se nevejde, protože jste si koupili dost kusů, které nejde rozložit, a musejí se přepravovat celé. Díky tomu, že bude muset jet automobil s nábytkem dvakrát, se vám zdá předběžně sdělená částka za dopravu nepřiměřeně vysoká. Nábytek ale někdo přepravit musí, tak se zkusíte poohlédnout po jiném přepravci.

Využijete rovněž možnosti nechat si nábytek smontovat

Zajímavou nabídkou vás oslovila společnost Stěhování Brno a také společnost Levné stěhování Praha. Kterou ze společností si vyberete, záleží na tom, ve kterém z měst budete chtít přepravu uskutečnit. Protože je vám blíž Brno, vyberete si společnost Stěhování Brno. Již základní cena za přestěhování nábytku z obchodního domu do vašeho bytu je výhodnější, než jakou nabízel obchodní dům. Když si k tomu přidáte slevy, které můžete získat, je cena výhodnější ještě víc. Například pro klienty, kteří opakovaně využívají stěhovací služby, je tu možnost získání věrnostních slev.

Stěhování po Brně je zdarma, ale jen co se týká nákladů na pohonné hmoty. Jinak samozřejmě platí ceny, které jsou uvedené na internetových stránkách společnosti Stěhování Brno. Ty se liší podle druhu stěhovacího vozu. Za velký nákladní stěhovací vůz zaplatíte více, než za malý dodávkový automobil. A protože se jedná o velké množství nábytku, zajímalo by vás, jak se podaří stěhovací společnosti nastěhovat vše do jediného nákladního automobilu. Kupodivu měli pracovníci společnosti Stěhování Brno pravdu, když říkali, že se všechny věci jejím pracovníkům podaří nastěhovat do jednoho stěhovacího vozu. Oproti jiným stěhovacím společnostem si nepřipočítává k základní ceně žádné příplatky, ať za stěhování po schodech, montáž nábytku nebo za stěhování o víkendech, večerních nebo také nočních hodinách a ve svátky. Montáž nábytku je velkou výhodou, proto nabídky využijete a zbylý nábytek, který montáž vyžaduje, si necháte smontovat. Nakonec je vidět, že existuje stěhovací společnost, která všechen nábytek přestěhuje najednou a za výhodnější ceny, než jsou ty nabízené obchodním domem.