Máte v plánu slavit narozeniny ve velkém stylu a užít si oslavu na zahradě pod širým nebem? Nebo plánujete svatbu a chcete pro hosty připravit zázemí třeba na vaší zahradě? Příprava venkovní akce vezme čas i peníze, protože je náročná na přípravu i na vybavení. Nabízíme několik tipů, jak si vše ulehčit.

Stany je lepší si půjčit

Počasí si nevyberete, je nutné mít připravenu i tzv. morkou variantu – místo, kam se hosté schovají před větrem nebo deštěm. Ideální jsou party stany. Bylo by zbytečné a hodně nákladné je kupovat. Rada první tedy zní: stany si pronajměte. Výhodnou nabídku má  půjčovna party stanů AZ rent. Nabízí pronájem praktických nůžkových stanů.

Párty stan

Jejich přednostmi jsou dobrá stabilita a snadné sestavení. Když nepotřebujete velký prostor, volte nůžkový stan  Easy-up o rozměrech 3 × 3 metry. Má bočnice, snadno se dá k sobě připojit více stanů a vytvořit variabilní prostor. AZ rent nabízí také nůžkové party stany 6 × 3 metry. Pro akce oficiálnějšího rázu, při kterých záleží i na designu, je ideální volbou trubkový stan. Dá se využít jako místo pro hostinu, jako zastřešení pódia, případně pro kuchyni nebo sklad materiálu. Má nosnou konstrukci z ocelových trubek.

Gril podle počtu osob

Na venkovní párty nesmí chybět občerstvení v podobě grilovaných pochoutek. Velikost grilu volte podle počtu osob. Pro menší oslavy je ideální volbou gril s lávovým kamenem, na kterém se maso i zelenina připravují velmi rychle. Bude vás více než 20 a nechcete trávit celý večer postávání u grilu? Vyřešte to tím, že si půjčíte velký gril na sele. Vejdou se do něj i kýty, krůta nebo několik kuřat.

Grilování selátka

Skvělé drinky

Nepodceňujte přípravu pití. Nakupte alkoholické i nealkoholické nápoje. Cenově výhodnější jsou například zásobníky na vodu. Překvapte hosty skvělou zábavou. Udělejte místo pro bar, sepište recepty na míchané koktejly a nechte hosty, ať si je sami připraví. Recepty na osvěžující koktejly najdete například zde.