Zasoutěžte si o kvalitní grily značky Weber. Soutěž je pořádáno přes Facebook a je to velmi jednoduché. A budete moci grilovat na vaši zahradě různá masíčka.

Češi si zamilovali grilování

Češi si v poslední době opravdu zamilovaly grilování, stále více lidí si pořizují svoje vlastní grily, dnes už jsou docela cenově dostupné například grily Weber. Dnes už také v supermarketech najdete speciální suroviny vhodné pro grilování. Tedy masa s marinádou a další důležité suroviny na grilování. Často je v létě zařazuji i do svých letáků. Zájem o grilování je stále větší, je to hlavně tím, že při grilování se můžete sejít celá rodina nebo parta kamarádů a můžeme na grilovačce dobře pokecat.

Televizní pořad Šéf na grilu

I televize zareagovali na zvýšený zájem o grilování. Letos televize Prima vysílá na svém prvním programu pravidelně pořad Šéf na grilu. Hlavní roli tam hraje Polhreich a Pawlovská. V pořadu TV Prima se můžete dozvědět spoustu různých vychytávek jak správně grilovat. Hodně lidí totiž griluje špatně, pořad vás může ve grilování posunout o dost dopředu.

Soutěžíme o grily Weber

Byla vyhlášená nová soutěž o gril značky Weber. Zůčastnit se může každý. Je to jednoduché, stačí přídat fotografii z grilování na FB stránku a získat dostatek hlasů a gril může být už poté váš.

Zkuste to a můžete vyhrát.