Toužíte po moderním bydlení v Praze, ovšem vaše hledání nového vysněného bytu nemá stále šťastný konec? Příčina bude zřejmě ta, že hledáte na špatných místech. Pokud skutečně chcete bydlet rychle a moderně, obraťte se na profesionály. Pomůžou vám najít vaše vysněné bydlení během chvíle. Jaké máte možnosti?

FINEP nabízí komfortní bydlení i pro náročné

Pokud to s bydlením v Praze myslíte opravdu vážně, obraťte se na odborníky z renomované společnosti FINEP. Byty v Praze

Byty

Byty

jsou totiž jejich specialitou. Tato společnost působí na trhu realit již 15 let a jejich snaha je stále stejná – nabídnout všem moderní a vysoce komfortní bydlení v Praze na lukrativních a zajímavých místech. FINEP se zaměřuje na výstavbu a následný prodej bytů hned v několika oblastech města Prahy. Jejich kvalitu dokazuje i 6500 prodaných bytů, řada prestižních ocenění a nejširší služby na trhu.

Co může nabídnout?

V současné době nabízí FINEP prodej bytů Praha hned v několika atraktivních lokalitách. Opravdu zajímavý je projekt Kaskády Barrandov, který nabízí moderní bydlení, které bylo inspirováno duchem milionářských čtvrtí slunné Kalifornie počátku 20. století. Nachází se zde nejen moderně řešení byty, ale bytový komplex je obklopen i zelení. FINEP nabízí i bydlení v dalších jedinečných lokalitách jako je Praha Hostivař, Prosek Park nebo Štěrboholy. Bydlení, které FINEP nabízí, je vhodné pro mladé páry, rodiny s dětmi ale i pro seniory.

Komerční prostory na lukrativním místech

Kromě nabídky moderního bydlení se společnost FINEP specializuje také na komerční prostory Praha. Například v aktuálně budované etapě s novými byty v Praze v Harfa Parku V bude celkem sedm jednotek pro komerční účely. FINEP nabízí i řadu dalších komerčních prostor v dalších atraktivních lokalitách. Navíc pozor – jako vánoční dárek si společnost připravila slevu 10%! Nenechte si jí ujít!